form_maker - en to sq translation catalogue (49 entries)

en: Street Address
sq: Adresa Rruga

en: Street Address Line 2
sq: Line Rruga Adresa 2

en: City
sq: Qytet

en: State / Province / Region
sq: Shteti / Provinca / Rajoni

en: Country
sq: Vend

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Error, incorrect Security code.
sq: Gabim, Kodi i gabuar i Sigurimit.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
sq: Ip juaj është në listën e zezë. Ju lutem kontaktoni administratorin e internetit

en: The file exceeds the allowed size of
sq: Dosja e tejkalon madhësinë e lejuar të

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
sq: Na vjen keq, ju nuk jeni i lejuar të ngarkoni këtë lloj file.

en: Error, file cannot be moved.
sq: Gabim, skedari nuk mund të zhvendoset.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
sq: Kjo fushë %s kërkon një hyrje të veçantë dhe kjo vlerë është dorëzuar tashmë.

en: Nothing was submitted.
sq: Asgjë nuk është dorëzuar.

en: Your form was successfully submitted.
sq: Forma juaj u dërgua me sukses.

en: Error, email was not sent.
sq: Gabim, e-mail nuk u dërgua.

en: Your email address is already verified.
sq: Adresa juaj e emailit është verifikuar tashmë.

en: Your email has been successfully verified.
sq: Emaili juaj është verifikuar me sukses.

en: Your email verification has timed out.
sq: Verifikimi juaj e emailit ka mbaroi koha.

en: Verification link is invalid.
sq: Lidhja Verifikimi është i pavlefshëm.

en: field is required.
sq: fushë është e nevojshme.

en: This is not a valid email address.
sq: Kjo nuk është një adresë e vlefshme email.

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
sq: Ju nuk mund të zgjidhni ish datat. Zgjidhni një datë duke filluar nga ai i tanishmi.

en: value must be between
sq: Vlera duhet të jetë në mes të

en: Quantity
sq: Sasia

en: Your score should be less than
sq: Rezultati juaj duhet të jetë më pak se

en: Title
sq: Titulli

en: First
sq: I parë

en: Last
sq: I fundit

en: Middle
sq: Mes

en: Area Code
sq: Prefiks i rrethit

en: Phone Number
sq: Numri i telefonit

en: Dollars
sq: Dollarë

en: Cents
sq: Cent

en: From
sq: Nga

en: To
sq: Për të

en: GO
sq: shkoni

en: Select a Field
sq: Zgjidh një Field

en: Select a Date
sq: Zgjidh një datë
