form_maker - en to he translation catalogue (51 entries)

en: Street Address
he: כתובת רחוב

en: Street Address Line 2
he: רחוב שורת כתובת 2

en: City
he: עיר

en: State / Province / Region
he: אזור / מדינה / אזור

en: Postal / Zip Code
he: מיקוד / מיקוד

en: Country
he: ארץ

en: January
he: ינואר

en: February
he: פברואר

en: March
he: מרץ

en: April
he: אפריל

en: May
he: מאי

en: June
he: יוני

en: July
he: יולי

en: August
he: אוגוסט

en: September
he: ספטמבר

en: October
he: אוקטובר

en: November
he: נובמבר

en: December
he: דצמבר

en: Error, incorrect Security code.
he: שגיאה, קוד אבטחה שגוי.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
he: IP שלך הוא ברשימה שחורה. אנא צור קשר עם מנהל האתר.

en: The file exceeds the allowed size of
he: הקובץ חורג מהגודל המותר

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
he: מצטערים, אינך רשאי להעלות קובץ מסוג זה.

en: Error, file cannot be moved.
he: שגיאה, הקובץ לא ניתן להעביר.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
he: שדה %s דורשת כניסה ייחודית ערך זה הוגשה כבר.

en: Nothing was submitted.
he: שום דבר לא הוגשה.

en: Your form was successfully submitted.
he: הטופס נשלח בהצלחה.

en: Error, email was not sent.
he: שגיאה, דואר אלקטרוני לא נשלח.

en: Your email address is already verified.
he: כתובת הדוא"ל שלך כבר מאומתת.

en: Your email has been successfully verified.
he: הדואר האלקטרוני שלך אומת בהצלחה.

en: Your email verification has timed out.
he: אימות דוא"ל שלך נגמרת זמן.

en: Verification link is invalid.
he: קישור אימות אינו חוקי.

en: field is required.
he: שדה חובה.

en: This is not a valid email address.
he: זו אינה כתובת דאל חוקית.

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
he: אתה לא יכול לבחור את התאריכים לשעבר. בחר תאריך החל מנוכחי.

en: value must be between
he: ערך חייב להיות בין

en: Quantity
he: כמות

en: Your score should be less than
he: הציון שלך צריך להיות פחות מ

en: Title
he: כותרת

en: First
he: ראשון

en: Last
he: אחרון

en: Middle
he: אמצעי

en: Area Code
he: קידומת

en: Phone Number
he: מס' טלפון:

en: Dollars
he: דולרים

en: Cents
he: סנט

en: From
he: מן

en: To
he: אל

en: GO
he: ללכת

en: Reset
he: איפוס

en: Select a Field
he: בחר שדה

en: Select a Date
he: בחר תאריך
