form_maker - en to et translation catalogue (45 entries)

en: Street Address
et: Tänav

en: Street Address Line 2
et: Tänav Line 2

en: City
et: Linn

en: Postal / Zip Code
et: Postal / Postiindeks

en: Country
et: Riik

en: January
et: Jaanuar

en: February
et: Veebruar

en: March
et: Märts

en: April
et: Aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: Juuni

en: July
et: Juuli

en: October
et: Oktoober

en: December
et: Detsember

en: Error, incorrect Security code.
et: Viga, vale turvakoodi.

en: Your ip is blacklisted. Please contact the website administrator.
et: Teie IP on mustas nimekirjas. Palun võta ühendust veebilehe haldaja.

en: The file exceeds the allowed size of
et: Fail ületab lubatud suuruse

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
et: Vabandust, teil ei ole lubatud üles laadida seda tüüpi faili.

en: Error, file cannot be moved.
et: Viga, faili ei saa liigutada.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
et: Sellel väljal %s nõuab portaali ja selle väärtus oli juba esitatud.

en: Nothing was submitted.
et: Miski ei esitatud.

en: Your form was successfully submitted.
et: Teie vorm on edukalt esitatud.

en: Error, email was not sent.
et: Viga, elektronposti ei saadetud.

en: Your email address is already verified.
et: Teie e-posti aadress on juba kinnitatud.

en: Your email has been successfully verified.
et: Sinu e-post on edukalt kinnitatud.

en: Your email verification has timed out.
et: Sinu e-posti kontrollimine on aegunud.

en: Verification link is invalid.
et: Kontrollimine link on vigane.

en: field is required.
et: valdkonnas on vaja.

en: This is not a valid email address.
et: See ei ole kehtiv e-posti aadress.

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
et: Sa ei saa valida endine kuupäev. Vali kuupäev alates praegusest.

en: value must be between
et: väärtus peab olema vahemikus

en: Quantity
et: Kogus

en: Your score should be less than
et: Sinu tulemus peaks olema väiksem kui

en: Title
et: *{title}*

en: First
et: Esimene

en: Last
et: Viimane

en: Middle
et: Kesk-

en: Phone Number
et: Telefoninumber

en: Cents
et: senti

en: From
et: pärit

en: To
et: kuni

en: GO
et: minna

en: Reset
et: Taasta

en: Select a Field
et: Valige väli

en: Select a Date
et: Vali aeg
