form_maker - en to af translation catalogue (50 entries)

en: Street Address
af: Straatadres

en: Street Address Line 2
af: Straatadres Line 2

en: City
af: stad

en: State / Province / Region
af: Staat / provinsie / streek

en: Postal / Zip Code
af: Poskode / zipcode

en: Country
af: land

en: January
af: januarie

en: February
af: februarie

en: March
af: maart

en: April
af: april

en: May
af: mei

en: June
af: junie

en: July
af: julie

en: August
af: augustus

en: September
af: september

en: October
af: oktober

en: November
af: november

en: December
af: desember

en: Error, incorrect Security code.
af: Fout, verkeerde veiligheid kode.

en: The file exceeds the allowed size of
af: Die lêer oorskry die toelaatbare grootte van

en: Sorry, you are not allowed to upload this type of file.
af: Jammer, jy is nie toegelaat om hierdie tipe van die lêer op te laai.

en: Error, file cannot be moved.
af: Fout, kan die lêer nie verskuif word nie.

en: This field %s requires a unique entry and this value was already submitted.
af: Hierdie veld %s vereis 'n unieke inskrywing en hierdie waarde is reeds ingedien.

en: Nothing was submitted.
af: Niks is voorgelê nie.

en: Your form was successfully submitted.
af: Jou vorm is gestuur.

en: Error, email was not sent.
af: Fout, e-pos is nie gestuur nie.

en: Your email address is already verified.
af: Jou e-posadres is reeds geverifieer.

en: Your email has been successfully verified.
af: Jou e-pos is suksesvol geverifieer.

en: Your email verification has timed out.
af: Jou e-pos verifiëring het uitgetel.

en: Verification link is invalid.
af: Verifikasie skakel is ongeldig.

en: field is required.
af: veld is nodig.

en: This is not a valid email address.
af: Dit is nie 'n geldige e-pos adres.

en: You cannot select former dates. Choose a date starting from the current one.
af: Jy kan nie die voormalige datums te kies. Kies 'n datum vanaf die huidige een.

en: The
af: die

en: value must be between
af: waarde moet tussen

en: Quantity
af: Hoeveelheid

en: Your score should be less than
af: Jou telling moet minder wees as

en: Title
af: titel

en: First
af: eerste

en: Last
af: laaste

en: Middle
af: middel

en: Area Code
af: Area Kode

en: Phone Number
af: Telefoonnommer

en: Dollars
af: dollars

en: Cents
af: sent

en: From
af: Van

en: To
af: Toc

en: Reset
af: herstel

en: Select a Field
af: Kies 'n Veld

en: Select a Date
af: Kies 'n datum
